Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Oferty pracy

PRACA

Praca, którą wykonujesz Ty i reszta zespołu może się strasznie różnić, od przepakowywania owoców aż po kontrolę jakości produktów. Niżej opisane są najczęściej występujące prace, tak byś miał jak najlepszy obraz tego jak wygląda praca w naszej firmie. W naszych ofertach pracy jest jeszcze kilka  funkcji które nie są poniżej opisane.

Którąkolwiek z ról wybierzesz, Twoje wyzwanie rozpoczyna się tutaj! Oferujemy Ci pełne wsparcie i wystarczająco przestrzeni i możliwości do rozwoju na inne funkcje. 

PAKOWANIE I PRZEPAKOWYWANIE WARZYW I OWOCÓW

Znamy wrażliwość i pożądaną szybkość obrotu każdego warzywa i owocu jak nikt inny. Poprzez wieloletnie doświadczenie w sektorze AGF wiemy doskonale jak obchodzić się z różnymi rodzajami warzyw i owoców, oraz wiemy jak wykonywać proces pakowania i przepakowywania owoców i warzyw nie tylko szybko, ale również fachowo i higienicznie. Ty dbasz głównie o płynne, fachowe i jakościowe wykonywanie prac związanych z pakowaniem i przepakowywaniem warzyw i owoców.

PAKOWACZ

Podczas przepakowywania owoców i warzyw pracujemy nad kompletnym rozwiązaniem dla naszego klienta. Wykonujesz swoją pracę w niezwykle staranny i jakościowy sposób. Zostajesz przez nasz przeszkolony, dzięki czemu doskonale będziesz wiedział na co zwracać uwagę. Znasz wszystkie zasady bezpieczeństwa i ich przestrzegasz.

ZBIERACZ ZAMÓWIEŃ

Jako zbieracz zamówień dbasz, by wszystkie zamówienia w całości były gotowe do wysyłki. Ponadto przechodzisz wewnętrzne szkolenie na zbieracza zamówień a sam zwracasz uwagę na jakość i bezpieczeństwo.

KIEROWCA WÓZKA WIDŁOWEGO

Kierowcy wózka widłowego dbają o szybki transport towaru z puntku A do punktu B. Wszyscy kierowcy wózka widłowego posiadają ważny certyfikat na wózki widłowe i posiadają spore doświadczenie. Dzięki Twojemu logistycznemu oku wszystkie zamówienia zostają wykonane fachowo i bez szkody.

KONTROLER JAKOŚCI

Jako kontroler jakości wiesz jak nikt inny jak ważne jest, by produkty były w optymalnym stanie. Warzywa i owoce muszą być nie tylko smaczne i zdrowe, ale musza się również prezentować. Jako kontroler jakości dbasz nie tylko o kontrole, ale również o stałe raportowanie i szybkie podejmowanie działania jeśli zajdzie taka potrzeba.

PRACOWNIK ROZŁADUNKU

Precyzja podczas rozładunku i załadunku jest czymś w czym się specjalizujesz. Masz doświadczenie z każdym rodzajem warzyw i owoców, pracujesz szybko, dokładnie i higienicznie. Ponadto otrzymujesz wewnętrzne szkolenie i znasz się na swojej pracy.

DOŚWIADCZENIA NASZYCH PRACOWNIKÓW

Pewność o Looije Verpakkingen? Nasze referencje mówią same za siebie! Możesz oczywiśćie uwierzyć nam na słowo: Looije Verpakkingen posiada jakość! Ale czy może być coś piękniejszego niż doświadczenia naszych klientów? Przeczytaj sam!

Wywiad z Kasią  

Kasią Michałowską  

CZYTAJ DALEJ

  

Wywiad z Mariuszem

Mariuszem Gielnik

CZYTAJ DALEJ

  

Wywiad Renata

Renata Wajrauch

CZYTAJ DALEJ