Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Selekcjonujemy tylko to, co najlepsze!

Jeśli poprosisz Looije Verpakkingen o pomoc w Twojej firmie, możesz liczyć na dobrych, zaufanych pracowników, którzy wykonają dobrą robotę w krótkim czasie. Szczególna uwaga, którą poświecamy selekcji nie idzie na marne. 

Chętnie zatrudniamy polskich pracowników tymczasowych. Polacy słyną z prawie takiej samej mentalności pracy jaka panuje na Westlandzie i chętnie przyjeżdżają do Holandii, aby tutaj pracować.

Czerpiemy naszych pracowników prosto ze źródła: z naszego biura w Polsce. Nasi specjaliści ds. rekrutacji mówią po polsku, dzięki czemu mogą dokładnie wyjaśnić naszym pracownikom w ich ojczystym języku jak wygląda praca w Looije Verpakkingen i czego od nich oczekujemy.

Nasza selekcja przebiega rygorystycznie: przyjmujemy tylko osoby, w które w 100% wierzymy. Dopiero w momencie kiedy mamy pewność, że kandydat spełnia wszystkie wymagania i życzenia klientów, zostanie przyjęty. Po przyjeździe do Holandii, zostaje wyszkolony, aby móc z dumą nosić tytuł „pracownika Looije Verpakkingen."

Dla Ciebie jako klienta, ważne jest również, aby wiedzieć, że nasi polscy pracownicy mogą liczyć na wszystkie korzyści płynące z certyfikowanego biura pośrednictwa pracy, które oferuje Looije Verpakkingen. Jako pracodawca gwarantujemy, że wynagrodzenie, warunki pracy oraz zakwaterowanie naszych pracowników jest zgodne ze wszystkimi przepisami!