Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

DO DZIŁANIA SAMODZIELNIE I PEWNIE SIEBIE

Od momentu przyjazdu do Holandii, odbierze Cię jeden z naszych polskich pracowników. Zanim jednak przystąpisz do pracy, zostaniesz oprowadzony przez naszą firmę oraz przejdziesz szkolenie dot. panujących w naszej firmie zasad, podpiszesz również swoją umowę o pracę.

W pierwszym tygodniu pracy otrzymasz wewnętrzne szkolenie oraz zagwarantujemy Ci wsparcie. Po jakimś czasie sam zauważysz, że nie będziesz potrzebował naszej pomocy. Mimo wszystko zawsze znajdzie się osoba, która będzie chętna, by Ci pomóc i która zawsze pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy. W razie problemów możesz również skorzystać z naszej osoby zaufania.

Jeśli posiadasz potencjał rozwoju, oferujemy również dodatkowe szkolenia. Warto również wiedzieć, że możesz uczestniczyć w lekcjach języka holenderskiego. Dzięki temu komunikacja z Twoimi holenderskimi współpracownikami jak i klientami przebiega jeszcze lepiej, a Twoje szanse na awans są jeszcze większe

Czy masz jeszcze pytania dot. szkoleń i możliwości rozwoju, na które nie uzyskałeś odpowiedzi w naszym tekscie oraz FAQSkontaktuj się z nami!

Chcesz wiedzieć więcej?

Skontaktuj się ze mną:

Max Herpers

Kierownik administracji

  max@looijeagf.nl