Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

WAŻNA INFORMACJA O ZAPOBIEGANIU ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUS

Znaleźliśmy się w bardzo wyjątkowej sytuacji, która dotyczy wszystkich. Każdy z nas współuczestniczy temu co się dzieje. Przestrzegamy wytycznych RIVM i dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł pracować w jak najbezpieczniejszy sposób.

Pragniemy poinformować Was za pośrednictwem, że Logistic Team, Cool Port Packing Rotterdam i Looije Verpakkingen robią wszystko, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Zdrowie Wasze i naszych Klientów jest najważniejsze.

Dlatego przestrzegamy Was

 

WAŻNE

Czy masz dolegliwości takie jak: przeziębienie, kaszel, ból gardła?
Zgłoś chorobę za pośrednictwem linii alarmowej: 06-10913082

 

Jeśli masz gorączkę obowiązują następujące zasady:

 

OPIEKA NAD DZIECKIEM

Zauważyliśmy, że istnieje wiele pytań dotyczących opieki nad dziećmi. Chcielibyśmy w tym pomóc i odpowiedzieć na Wasze wszystkie pytania. Dlatego chcemy podsumować, ile pracowników ma problem z opieką nad dziećmi. W związku z powyższym jeśli masz jakieś pytanie zadzwoń lub wyślij wiadomość WhatsApp pod nr tel.: 06-44561289.

Możesz również zadać pytanie wysyłając wiadomość e-mail na adres crisisteam@looijeagf.nl

Ten numer telefonu oraz adres e-mail utworzyliśmy właśnie dla osób, które mają problem z uregulowaniem opieki nad dziećmi.


Dobrze wiedzieć

Ponieważ należymy do kluczowych firm, masz prawo do opieki w szkole lub BSO opieki nad dzieckiem jesli jesteście (oboje) rodzicami pracującymi u nas.
 
Jeśli możemy Ci jakoś pomóc, poinformuj nas o tym!


Dzięki!

Jesteśmy ogromnie dumni i wdzięczni każdemu, kto mimo wszystko jest obecny w pracy i dziękujemy za to, że możemy na Was liczyć! Prosimy Was wszystkich uważajcie na siebie i osoby z Waszego otoczenia. Bądźcie ze sobą i dla siebie.

Tylko spokój nas ocali.

Powrót