Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Looije Verpakkingen główny sponsor finału imprezy charytatywnej WOŚP w 2019 roku

W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku w Hadze zostanie zorganizowana czwarta edycja imprez charytatywnych w ramach WOŚP. Finał WOŚP oznacza Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jest najbardziej znaną akcją charytatywną w Polsce oraz wśród Polaków. W tym roku firma Looije Verpakkingen jest głównym sponsorem imprezy charytatywnej WOŚP.

W trakcie imprezy zbierane są pieniądze na dziecięce odziały szpitali w Polsce, między innymi na inkubatory albo sprzęt do kardiochirurgii i onkologii dziecięcej. Ponadto w ramach akcji zostało uruchomionych i sfinansowanych pięć projektów medycznych, na przykład: Narodowy Program Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej Dzieci; Program Leczenia Osobistymi Pompami Insulinowymi Kobiet Ciężarnych z Cukrzycą czy Program Leczenia i Zapobiegania Retinopatii Wcześniaka.

Odwiedź tę imprezę charytatywną

Finał WOŚP jest co roku odwiedzany przez wiele ludzi i w tym roku zostanie zorganizowany w sali koncertowej Opery przy Fruitweg. Będą dwie sale: jedna specjalnie przygotowana dla dzieci, a w drugiej odbędą się występy dla dorosłych. Wystąpią także różne znane osoby: Kasia Cichopek poprowadzi aukcję, natomiast Monika Kijek i Elena Kopanchuk zagrają koncert. Dla każdego coś interesującego! Obejrzyj cały program WOŚP tutaj.

Pomaganie jest dziecinnie proste!

Aby zebrać jak najwyższą kwotę na ten cel, prosimy naszych pracowników o przekazanie darowizny do puszek. Zwykle przejazd do pracy jest bezpłatny w Looije Verpakkingen, ale prosimy o złożenie jednorazowego i dobrowolnego datku ten cel. Puszki na datki są dostępne u kierowcy autobusu, w stołówce i u kierownika zespołu.

Jeśli nie pracujesz w Looije Verpakkingen, ale chcesz przekazać darowiznę, zajrzyj na tę witrynę internetową!

Powrót