Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

Nowości

WAŻNA INFORMACJA O ZAPOBIEGANIU ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ KORONAWIRUS

Znaleźliśmy się w bardzo wyjątkowej sytuacji, która dotyczy wszystkich. Każdy z nas współuczestniczy temu co się dzieje. Przestrzegamy wytycznych RIVM i dokładamy wszelkich starań, aby każdy mógł pracować w jak najbezpieczniejszy sposób.

Pragniemy poinformować Was za pośrednictwem, że Logistic Team, Cool Port Packing Rotterdam i Looije Verpakkingen robią wszystko, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Zdrowie Wasze i naszych Klientów jest najważniejsze.

Czytaj dalej

Looije Verpakkingen główny sponsor finału imprezy charytatywnej WOŚP w 2019 roku

W niedzielę, 13 stycznia 2019 roku w Hadze zostanie zorganizowana czwarta edycja imprez charytatywnych w ramach WOŚP. Finał WOŚP oznacza Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jest najbardziej znaną akcją charytatywną w Polsce oraz wśród Polaków. W tym roku firma Looije Verpakkingen jest głównym sponsorem imprezy charytatywnej WOŚP.

Czytaj dalej

4 pracowników przejętych przez Nature’s Pride

Delegowanie oraz szkolenia, to coś, w czym jako Looije Verpakkingen jesteśmy dobrzy. Przejęcie naszych 4 dobrych pracowników przez Nature’s Pride to potwierdza. Oferujemy wszystkim naszym pracownikom możliwość rozwoju w funkcji, która najlepiej do nich pasuje.

Czytaj dalej

Zawsze bezpłatny transport w Looije Verpakkingen

Czy wiesz, że w Looije Verpakkingen masz kilka opcji transportu i że wszystkie są oferowane bezpłatnie? Możesz jeździć z jednym z naszych kierowców, skorzystać z roweru lub odbierać kolegów rano i zarobić dodatkowe pieniądze.

Czytaj dalej

25 sierpnia czeka nas pokaz fajerwerków w nadmorskim Ter Heijde

W sobotę 25 sierpnia zorganizowany zostanie pokaz fajerwerków na cześć wszystkich wolontariuszy Ter Heijde. Aart Maat wyszedł z inicjatywą organizacji pokazu dedykowanego tym wspaniałym ludziom, a Looije Verpakkingen postanowiło ich docenić, sponsorując pokaz. Ciebie także przepełnia duma z wolontariuszy? Przyjdź obejrzeć pokaz. Razem mamy moc!

Czytaj dalej

Zgłoś swoją kandydaturę w pięć minut!

Bez długich CV i listów motywacyjnych, w Looije Verpakkingen możesz złożyć wniosek w krótkim czasie! Za pośrednictwem naszego Czatbotu, podając kilka informacji, możesz zgłosić swoją kandydaturę w ciągu pięciu minut. Stworzenie czatu okazało się dla wielu osób bardzo efektywne.

Czytaj dalej

Co można robić tego lata w Westland?

Nadszedł letni miesiąc sierpień. Jak wspaniale jest mieć wolny czas na zabawę. W tym okresie w Westland organizowane są różne wydarzenia i imprezy. Masz już plany na lato lub nie wiesz dokładnie, co chcesz zrobić? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat wydarzeń w Westland i poznać propozycje na wycieczki tego lata.

Czytaj dalej

Nowy rok, nowa praca!

Czy w 2018 roku postanowiłeś podjąć się nowego wyzwania? Nie czekaj, sprawdź jeszcze dziś czy posiadamy pasującą do Ciebie ofertę pracy. W tym biuletynie tłumaczymy, czym dokładnie zajmuje się P. Looije Verpakkingen i czego od Ciebie oczekujemy.

Czytaj dalej

NASZA PRACA UKORONOWANA. FAIR PRODUCE!

Od 7 listopada 2017 roku możemy z dumą nazwać się jedynym biurem pośrednictwa pracy w okolicy w sektorze warzyw i owoców certyfikowanym przez Fair Produce! Oznacza to, że jako firma nie tylko uważamy uczciwe pracodawstwo za ważne, ale również to gwarantujemy. Od dawna byliśmy o tym przekonani, ale teraz jest to również zatwierdzone przez fundację Fair Produce.

Czytaj dalej

Nasz proces aplikacji w 4 minuty

Wspólnie z ciężko pracującymi pracownikami biura oraz pracownikami pracującymi u naszych klientów możemy powiedzieć, że jesteśmy prawdziwym specjalistą w pakowaniu i przepakowaniu warzyw i owoców. Posiadamy własne procesy zawarte w nagranym przez nas filmie, z którymi zapoznać musi się każdy nowy pracownik przed rozpoczęciem współpracy z nami.

Czytaj dalej

Szczęsliwi sąsiedzi w Dniu Sąsiada!

23 września odbył się narodowy Dzień Sąsiada, a my nie przeszliśmy obok tego obojętnie. Razem z 700 pracownikami, mamy wystarczająco sąsiadów, którzy zasługują na małe co nie co. W Dniu Sąsiada zaskoczyliśmy sąsiadów skrzynią z owocami oraz kartką z podziękowaniem za bycie dobrym sąsiadem.

Czytaj dalej

Jasność pracując w P. Looije Verpakkingen

Jako pracownik P. Looije Verpakkingen możesz liczyć nie tylko na darmowy transport, ale również ubrania robocze. Ponadto oferujemy możliwość zakwaterowania i wewnętrzne szkolenie zanim rozpoczniesz pracę w sektorze AGF.

Czytaj dalej

Pagina nummers