Ga direct naar de inhoud.

  • Możesz jeszcze dzisiaj rozpocząć swoje nowe wyzwanie!
  • Podstawą zaufania jest to, że możemy na siebie liczyć.
  • Kluczem do sukcesu jest dążenie do rezultatu grupowego.
  • Otrzymasz dobre warunki pracy i pasujące wynagrodzenie.

oferujemy ci dach nad głową

Prace oferowane w sektorze AGF i sektorze szklarniowym znają wiele różnic w poziomie jakości pracy i w tym jak jesteś traktowany. Looije Verpakkingen może z dumą nazwać siebie certyfikowanym pracodawcą, u którego możesz czuć się bezpiecznie, i być pewnym tego, że będziesz dobrze traktowany.

Wybierając Looije Verpakkingen wybierasz jakość. Chcielibyśmy zbudować z Tobą wieloletnią relację, ponieważ jesteśmy zaufanym usługodawcą i chcemy stworzyć idealne miejsce pracy. Wszystkie umowy zawarte są na papierze i są administracyjnie zapięte na ostatni guzik.

Dzięki temu, że jesteśmy członkiem holenderskiego Związku Przedsiębiorstw Pośrendnictwa Pracy (NBBU) możesz być pewny, że zawsze otrzymasz swoje wynagrodzenie, a Twoje warunki pracy będą odpowiednie. Z drugiej strony w ten sposób dajemy pewność naszym klientom, że nasi pracownicy są odpowiednio traktowani, oraz że wywiązujemy się ze wszystkich warunków pracy.

Ponadto posiadamy certyfikat SNA, co oznacza, że nasza administracja jest w porządku, oraz że zawsze na czas odprowadzamy podatki, a Ty jesteś uprawniony by pracować na terenie Holandii.

Posiadamy również cerytfikat SNF. Za tymi literami kryje się nazwa Fundacji Normowania Mieszkań Tymczasowych(Stichting Normering Flexwonen). Dzięki temu certyfikatowi możesz mieć pewność, że nasze mieszkania spełniają wszystkie normy i wymagania. Uczucie bezpieczeczeństwa zarówno dla sąsiadów jak i dla gminy i Ciebie, naszego pracownika.

Od 7 listopada 2017 roku możemy z dumą nazwać się jedynym biurem pośrednictwa pracy w okolicy w sektorze warzyw i owoców certyfikowanym przez Fair Produce! Poza gwarancją otrzymania odpowiedniego szkolenia zanim przystąpisz do pracy oraz darmowego transportu do pracy i ubrań służbowych, dbamy również o odpowiednie traktowanie naszych pracowników. Certyfikat oznacza, że stosujemy się do wszystkich norm oraz zasad wyznaczonych przez Fundacje Fair Produce.

 

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO!

Uważamy bezpieczeństwo naszych pracowników za najważniejsze. Dlatego dbamy o urządzenia i kursy by zawsze móc zagwarantować Ci bezpieczeństwo.

Pracując u nas otrzymujesz w przeciągu 6 tygodni pakiet z odzieżą firmową, który składa się z odzieży ochronnej, kurtki, polarów, koszulek oraz odpowiedniego obuwia roboczego. Zawsze pracujemy higienicznie i dokładamy wszelkich starań by chronić Cię od wypadków w pracy.

Z nadzieją, że nigdy nie będzie takiej potrzeby, ale jest to uspokajająca myśl, że każdy z naszych brygadzistów posiada kurs pierwszej pomocy. Jeśli podczas pracy wydarzyłby się wypadek, nasi brygadziści doskonale wiedzą jak się zachować.

Poświęcamy dużo uwagi wszystkim przepisom BHP, oraz przyglądamy się Twoim czasom pracy i wypoczynku, tak byś miał wystarczająco czasu na wypoczynek i byś był wypoczęty przychodząc każdego dnia do pracy.

Zarejestruj się jeszcze dziś, a my zagwarantujemy Ci bezpieczeństwo i higienę.